Brazil Statistike
1914
25
Na Brazil

Brazil raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Brazil prethodna je utakmica bila protiv Colombia u FIFA World Cup qualification (CONMEBOL) dana 2021/10/15 UTC, meč je završio rezultatom 4:1. Brazil igra sljedeći meč 2021/11/10 UTC protiv Colombia za FIFA World Cup qualification (CONMEBOL). Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Brazil vs Colombia uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Brazil Postava zadnjeg meča
Brazil Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Neymar da Silva Santos Júnior,Gabriel Jesus,Vinícius,Raphinha,Gabriel Barbosa Almeida,Antony,Arthur,
Midfilderi: Fabinho,Douglas Luiz,Lucas Paquetá,Fred,Gerson,Éverton Ribeiro,Edenilson Andrade dos Santos,
Branitelji: Marquinhos,Éder Militão,Emerson,Danilo,Alex Sandro,Lucas Veríssimo,Guilherme Arana,Thiago Silva,

-
(Brazil lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Brazil) uživo na vašem mobitelu!