*English Premier League Distribucija cilj 9 Utakmice
Brentford Community Stadium
17250
London
Na Brentford

Brentford raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Brentford prethodna je utakmica bila protiv Burnley u English Carabao Cup dana 2021/10/27 UTC, meč je završio rezultatom 1:2. Brentford igra sljedeći meč 2021/10/30 UTC protiv Burnley za English Carabao Cup. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Burnley vs Brentford uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Brentford Postava zadnjeg meča
Brentford Formacije zadnjeg podudaranja: 3-5-1-1
Napadači: Ivan Toney,Sergi Canos,Yoane Wissa,Marcus Forss,Halil Dervisoglu,Saman Ghoddos,Joel Valencia,Alex Gilbert,
Midfilderi: Bryan Mbeumo,Vitaly Janelt,Joshua Da Silva,Frank Onyeka,Mathias Jensen,Christian Nørgaard,Tarique Fosu-Henry,Mads Bidstrup,Shandon Baptiste,Jan Zamburek,Edmond-Paris Maghoma,Maxwell Haygarth,Joe Adams,Myles Peart-Harris,
Branitelji: Kristoffer Ajer,Rico Henry,Ethan Pinnock,Pontus Jansson,Mads Bech Sørensen,Julian Jeanvier,Mathias Zanka Jorgensen,Mads Roerslev Rasmussen,Dominic Thompson,Charlie Goode,Luka Racic,Lewis·Gordon,Daniel Oyegoke,Finley Stevens,

Christian Nørgaard, 9 utakmice, 0 Asistencije

(Brentford lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Brentford) uživo na vašem mobitelu!