12 Jun 00:00
FIFA World Cup qualification (CAF) Cape Verde Libya
Cape Verde Statistike
Na Cape Verde

Cape Verde live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Cape Verde prethodna utakmica bila je protiv Libya u FIFA World Cup qualification (CAF) dana 2024/06/11 UTC, utakmica je završila rezultatom 1:0.

Cape Verde će igrati svoju sljedeću utakmicu 2025/03/17 UTC protiv Mauritius u FIFA World Cup qualification (CAF). Kada utakmica počne, moći ćete pratiti Cape Verde vs Mauritius live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Cape Verde Zadnji Sastav Utakmice
Cape Verde formacija zadnje utakmice: -
Napadači: Jovane Cabral,Willy Semedo,Bryan Silva Teixeira,Garry Rodrigues,G.Tavares,Ryan Mendes,Bebé,
Vezni igrači: Jamiro Monteiro,Deroy Duarte,Kevin Pina,Laros Duarte,J. Paulo,Patrick Andrade,Kenny Rocha Santos,Cuca Fernandes,
Obrambeni igrači: Logan Costa,Steven Moreira,Diney,Dylan Tavares,Roberto Lopes,Stopira,
Vratari: Dylan Silva,Márcio Rosa,Vozinha

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Cape Verde utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!