CD Badajoz
Spain
26-27 PREM STATS
Broj igrača
23
Strani igrači
2
Prosječna dob
28.3
Ukupna tržišna vrijednost
€ 1.35M
CD Badajoz Utakmice 26-27
Prijašnji
Oct 2026
Sljedeće
04 Oct 17:30
Spanish Segunda División RFEF Sevilla Atletico CD Badajoz
11 Oct 23:00
Spanish Segunda División RFEF CD Badajoz UD Marbella
18 Oct 23:00
Spanish Segunda División RFEF CD Badajoz Atletico Sanluqueno
25 Oct 19:00
Spanish Segunda División RFEF Puente Genil CD Badajoz
29 Oct 03:00
Copa del Rey CD Badajoz Tenerife
CD Badajoz Statistike 26-27
 
Pojavljivanje
Golovi
Usrednjavanje metak
Disciplina
Posjed%
Broj prolaza%
Ukupno / Prosječan :
12
8.0
0.0
10.5 0.0
52.0
0.0
Sidelined
Igrači
Razlog
Pozicija
Vrijeme ozljeda
Javier Lobato Age 27
Tibia and Fibula Fracture
D
17 May 2026
Spanish Segunda División RFEF Poredak 26-27
Spanish Segunda División RFEF
# Timovi  
P
W
D
L
Golovi
Poeni
7
1
3
3
4
6
7
1
3
3
6
6
8
2
0
6
7
6
8
0
3
5
6
3
CD Badajoz Ključni igrači 26-27
Spanish Segunda División RFEF
Golovi
Asistencije
#
Igrači
Utakmice
Golovi(PK)
No data
Distribucija cilj
postigao
8
2
1
1
2
1
1
prepustio
5
0
0
2
0
2
1
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Spanish Segunda División RFEF Distribucija cilj 8 Utakmice
Informacije o tim
Broj igrača
23
Stadion
Stadion
Estadio Nuevo Vivero
Kapacitet
15198
Grad
Badajoz
Na CD Badajoz

CD Badajoz live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. CD Badajoz prethodna utakmica bila je protiv Puente Genil u Spanish Segunda División RFEF dana 2026/10/25 UTC, utakmica je završila rezultatom 0:0.

CD Badajoz će igrati svoju sljedeću utakmicu 2026/10/28 UTC protiv Tenerife u Spanish Segunda División RFEF. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti CD Badajoz vs Tenerife live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

CD Badajoz Zadnji Sastav Utakmice
CD Badajoz formacija zadnje utakmice: -
Napadači: Iker Guarrotxena,Guille perero,Nacho,Álex Alegría,David·Soto Ruiz,Isaac Aketxe Barrutia,Ewan Roy Urain Aird,Álvaro Sánchez,santiago muller,
Vezni igrači: Julen Agirre,Gustavo Quezada,Abraham Rodriguez De La Concepcion,Raul Palma Lozano,Fernando Moreno Vasquez,
Obrambeni igrači: Jesús Ocaña Sánchez,Lolo González,Jose Manuel Barquero Gamero,David Calles Diaz,Daniel Cordero Ballesteros,Juanmi,
Vratari: Miguel De Jesus Narvaez Lopez

CD Badajoz Lista Ozlijeđenih Igrača
Javier Lobato, Tibia and Fibula Fracture, -

CD Badajoz Najbolji Strijelci 26-27
carlos beitia, 7 utakmice, 0 golova
Francisco de Borja Domingo Domingo, 5 utakmice, 0 golova
Manuel Hernández Suárez, 7 utakmice, 0 golova
José Manuel Bermúdez Ortega, 7 utakmice, 0 golova
Jorge Barba González, 7 utakmice, 0 golova
Iker Guarrotxena, 6 utakmice, 0 golova
Gustavo Mauricio Quezada Reinoso, 5 utakmice, 0 golova
Ángel Guerrero, 6 utakmice, 0 golova
Edu López, 7 utakmice, 0 golova
Jesús Ocaña Sánchez, 7 utakmice, 0 golova

CD Badajoz Najbolji Asistenti 26-27
carlos beitia, 7 utakmice, 0 asistencija
Manuel Hernández Suárez, 7 utakmice, 0 asistencija
José Manuel Bermúdez Ortega, 7 utakmice, 0 asistencija
Jorge Barba González, 7 utakmice, 0 asistencija
Edu López, 7 utakmice, 0 asistencija
Jesús Ocaña Sánchez, 7 utakmice, 0 asistencija
Sergio Tienza Valverde, 7 utakmice, 0 asistencija
Lolo González, 7 utakmice, 0 asistencija
Mario Gomez, 7 utakmice, 0 asistencija
Jesús Sánchez Carrasco, 7 utakmice, 0 asistencija

(CD Badajoz lista najboljih strijelaca/asistenata se ažurira uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve CD Badajoz utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!

Show more