Stamford Bridge
41631
London,England
Na Chelsea

Chelsea live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Chelsea prethodna utakmica bila je protiv Bournemouth AFC u English Premier League dana 2024/05/19 UTC, utakmica je završila rezultatom 2:1.

Chelsea će igrati svoju sljedeću utakmicu 2024/07/25 UTC protiv Wrexham u English Premier League. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti Chelsea vs Wrexham live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Chelsea Zadnji Sastav Utakmice
Chelsea formacija zadnje utakmice: -
Napadači: Christopher Nkunku,Raheem Sterling,Mykhailo Mudryk,Nicolas Jackson,Romelu Lukaku,Noni Madueke,Armando Broja,Angelo Borges,David Datro Fofana,Deivid Washington·De Souza Eugenio,Marc Guiu,D.Moreira,A. Matos,dujuan richards,Omari Kellyman,Tyrique George,
Vezni igrači: Cole Palmer,Enzo Jeremias Fernández,Moises Caicedo,Conor Gallagher,Romeo Lavia,Kiernan Dewsbury-Hall,Lesley Chimuanya Ugochukwu,Andrey Santos,C.Chukwuemeka,Cesare Casadei,R.Veiga,Leo Castledine,Jimi Tauriainen,Kiano Dyer,Billy Gee,Ollie Harrison,
Obrambeni igrači: Levi Colwill,Reece James,Axel Disasi,Malo Gusto,Benoît Badiashile,Ben Chilwell,Wesley Fofana,Marc Cucurella,Tosin Adarabioyo,Trevoh Chalobah,Alfie Gilchrist,Bashir Humphreys,Malang Sarr,Mason Burstow,I. Samuels-Smith,Harrison Murray-Campbell,Josh Acheampong,Zak Sturge,
Vratari: Djordje Petrović,Robert Sanchez,Kepa Arrizabalaga,Gabriel Slonina,Marcus Bettinelli,Lucas Bergström,Ted Curd,Teddy Sharman-Lowe,Eddie Beach,Max Merrick

Chelsea Lista Ozlijeđenih Igrača
Romeo Lavia, Muscle Injury, -
Wesley Fofana, Cruciate ligament injury, -
Robert Sanchez, -, -
Nicolas Jackson, Ankle injury, -

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Chelsea utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!