*English Football League One Distribucija cilj 21 Utakmice
Whaddon Road
7003
Cheltenham,England
Na Cheltenham Town

Cheltenham Town raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Cheltenham Town prethodna je utakmica bila protiv - u English Football League One dana 2022/04/30 UTC, meč je završio rezultatom 2:2. Cheltenham Town igra sljedeći meč - protiv - za English Football League One. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Cheltenham Town Postava zadnjeg meča
Cheltenham Town Formacije zadnjeg podudaranja: 3-5-2
Napadači: Dan N'Lundulu,Andy Williams,Alfie May,Callum·Ebanks,Charlie·Brown,Kion·Etete,Jamie·Soule,
Midfilderi: Charlie Colkett,Liam Sercombe,Conor Thomas,Matty Blair,Ellis Chapman,Callum·Wright,Taylor Perry,Elliot Bonds,Aaron Ramsey,Zachary·Guinan,
Branitelji: Ben Williams,Matthew Pollock,William Boyle,Charlie Raglan,Sean Long,Lewis Freestone,Dylan·Barkers,Wil·Armitage,Reece Hutchinson,

Lewis Freestone, 45 utakmice, 1 Asistencije

(Cheltenham Town lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Cheltenham Town) uživo na vašem mobitelu!