*Thai League 1 Distribucija cilj 8 Utakmice
65
24
41
Na Chiangmai United

Chiangmai United raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Chiangmai United prethodna je utakmica bila protiv Chonburi FC u Thai League 1 dana 2021/10/16 UTC, meč je završio rezultatom 0:1. Chiangmai United igra sljedeći meč 2021/10/23 UTC protiv Chonburi FC za Thai League 1. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Chonburi FC vs Chiangmai United uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Chiangmai United Postava zadnjeg meča
Chiangmai United Formacije zadnjeg podudaranja: 3-4-3
Napadači: Yannick Boli,Dominic Adiyiah,Sergio Ariel Escudero,Sarawut Masuk,Melvin Jonhannes,Thawin Butsombut,Jeong Woo-geun,Saran·Srideth,Pichai·Tongwilas,Woogeun·Jeong,Sirisak·Musbu-ngor,
Midfilderi: Korrakot Wiriyaudomsiri,Saharat Kanyarot,Baworn Tapla,Thanawit Kamna,Montree Promsawat,Amnart Pamornprasert,Kittipat Wongsombat,Kantapong Bandasak,Thanawich Thanasasipat,Pongsakorn·Seerod,Surawich Lokavit,Karn·Jorates,Kittipat·Wongsombat,Melvin De Leeuw,Boworn,Sakeerin·Teekasom,Thanawich·Thanasasipat,Amnart·Pamornprasert,Kantapong·Bandasak,Anggello Marcial·Machuca,Pongsakon Seerot,
Branitelji: Todsapol·Lated,Natthaphong·Samana,Surawich Logarwit,Natthaphong Samana,Siriwat Sinturak,Jakree Pankam,Saharat Kaewsangsai,Satsanapong Wattayuchutikul,Sirisak Faidong,Kiratikorn Ninlamat,Ronnapee Chaicumde,Pichai Thongvilas,Surawich·Logarwit,Ronnapee Cheoykamdee,Tossaporn Chuchin,Torsak·Saardaiem,Madlad·Somchay,Saharat·Kaewsangsai,Sirisak·Faitong,Chayyai·Suchart,Evson Patricio,
Golmani: Nont Muangngam,Nont·Muangngam,Phumniwat Thuha,Pirot Eammak,Paphawin Sirithongsopha,Pairote·Eiam-mak,Sirithongsopha·Paphawin

Satsanapong Wattayuchutikul, 8 utakmice, 0 Asistencije

(Chiangmai United lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Chiangmai United) uživo na vašem mobitelu!