Estadio Nacional de Chile
49000
Santiago,Chile
Na Chile

Chile raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Chile prethodna je utakmica bila protiv Paraguay u FIFA World Cup qualification (CONMEBOL) dana 2021/10/15 UTC, meč je završio rezultatom 3:0. Chile igra sljedeći meč 2021/11/10 UTC protiv Paraguay za FIFA World Cup qualification (CONMEBOL). Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Paraguay vs Chile uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Chile Postava zadnjeg meča
Chile Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Ben Brereton,Jean Meneses,Alexis Sánchez,Felipe Mora,Carlos Palacios,Ángelo Sagal,
Midfilderi: Erick Pulgar,Diego Valdés,Charles Aránguiz,Claudio Baeza,Arturo Vidal,Tomás Alarcón,Pablo Galdames,Joaquín Montecinos,Luis Jiménez,Marcelino Núñez,
Branitelji: Guillermo Maripán,Paulo Díaz,Sebastián Vegas,Nicolás Díaz,Enzo Roco,Gary Medel,Mauricio Isla,

-
(Chile lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Chile) uživo na vašem mobitelu!