*French Ligue 1 Distribucija cilj 34 Utakmice
Stade Gabriel Montpied
10670
Clermont-Ferrand,France
Na Clermont

Clermont live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Clermont prethodna utakmica bila je protiv - u French Ligue 1 dana 2024/05/19 UTC, utakmica je završila rezultatom 5:0. Clermont će igrati svoju sljedeću utakmicu - protiv - u French Ligue 1. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti - vs - live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Clermont Zadnji Sastav Utakmice
Clermont formacija zadnje utakmice: 4-2-3-1
Napadači: Shamar Nicholson,Alan Virginius,Jim Allevinah,Bilal Boutobba,Elbasan Rashani,Grejohn Kyei,Komnen Andrić,Jérémie Bela,A.Maurer,I. Fakili,amine mohamed bouchenna,Abdellah Baallal,
Vezni igrači: Muhammed Cham Saracevic,Yohann Magnin,Habib Keita,Maxime Gonalons,Johan Gastien,Stan Berkani,adam mabrouk,Ilhan·Fakili,
Obrambeni igrači: Chrislain Matsima,Andy Pelmard,Neto Borges,Maximiliano Caufriez,C. Konaté,J. Jacquet,Mehdi Zeffane,Yoel Armougom,Florent Ogier,I. M'Bahia,Mohamed Sylla,Ivan·MBahia,

C. Konaté, 21 utakmice, 1 asistencija

(Clermont lista najboljih strijelaca/asistenata se ažurira uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Clermont utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!