*United States Major League Soccer Distribucija cilj 31 Utakmice
Lockhart Stadium
20450
Fort Lauderdale,USA
Na Club Internacional de Futbol Miami

Club Internacional de Futbol Miami raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Club Internacional de Futbol Miami prethodna je utakmica bila protiv Atlanta United u United States Major League Soccer dana 2021/10/24 UTC, meč je završio rezultatom 5:1. Club Internacional de Futbol Miami igra sljedeći meč 2021/10/27 UTC protiv Atlanta United za United States Major League Soccer. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Atlanta United vs Club Internacional de Futbol Miami uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Club Internacional de Futbol Miami Postava zadnjeg meča
Club Internacional de Futbol Miami Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Julián Carranza,Gonzalo Higuaín,Robbie Robinson,Josh·Penn,Robbie·Robinson,Felipe Andres·Valencia,Edison·Azcona,
Midfilderi: Rodolfo Pizarro,Lewis Morgan,Blaise Matuidi,Gregore,Victor Ulloa,Lee Nguyen,Jay Chapman,Federico Higuaín,Luis Argudo,George Acosta,
Branitelji: Jorge Figal,Leandro Gonzalez Pirez,Christian Makoun,Ryan Shawcross,Róman Torres,Grant Lillard,Denso Ulysse,Nicolas Figal,Dylan Nealis,Ian·Fray,Sami Fouad·Guediri,

Jay Chapman, 30 utakmice, 1 Asistencije

(Club Internacional de Futbol Miami lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Club Internacional de Futbol Miami) uživo na vašem mobitelu!