*United States Major League Soccer Distribucija cilj 34 Utakmice
Historic Crew Stadium
20145
Columbus,USA
Na Columbus Crew

Columbus Crew raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Columbus Crew prethodna je utakmica bila protiv - u United States Major League Soccer dana 2021/11/07 UTC, meč je završio rezultatom 2:0. Columbus Crew igra sljedeći meč - protiv - za United States Major League Soccer. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Columbus Crew Postava zadnjeg meča
Columbus Crew Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Gyasi Zardes,Marlon Hairston,Miguel·Berry,Erik Hurtado,Bradley Wright-Phillips,Miguel Berry,
Midfilderi: Lucas Zelarayán,Artur,Darlington Nagbe,Pedro Santos,Kevin Molino,Alexandru Măţan,Liam Fraser,Luis Díaz,Derrick Etienne JR.,Perry Kitchen,Aidan·Morris,Isaiah Parente,
Branitelji: Milton Valenzuela,Aboubacar Keita,Jonathan Mensah,Josh Williams,Waylon Francis,Vito Wormgoor,Saad Abdul-Salaam,Harrison Afful,Grant Lillard,

Alexandru Măţan, 33 utakmice, 0 Asistencije

(Columbus Crew lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Columbus Crew) uživo na vašem mobitelu!