Comoros Utakmice
KOL 2022
Comoros Statistike
Na Comoros

Comoros raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Comoros prethodna je utakmica bila protiv Ivory Coast u CAF African Nations Championship dana 2022/07/30 UTC, meč je završio rezultatom 0:0. Comoros igra sljedeći meč 2022/09/18 UTC protiv Ivory Coast za CAF African Nations Championship. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Ivory Coast vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Comoros Postava zadnjeg meča
Comoros Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Faïz Selemani,El Fardou Ben ,Saïd Bakari,Ali M'Madi,Faiz Mattoir,Mohamed M'Changama,Ibroihim Djoudja,Djoumoi Moussa,Alexis Souahy,
Midfilderi: Youssouf M'Changama,Fouad Bachirou,Rafidine Abdullah,Mohamed Youssouf,Ahmed Mogni,Yacine Bourhane,Nadjim Abdou,Nakibou·Aboubakari,I. Mohamed,
Branitelji: Younn Zahary,Chaker Alhadhur,Benjaloud Youssouf,Abdallah Ali Mohamed,Kassim M'Dahoma,Kassim Abdallah,Kassim Ahamada,

-
(Comoros lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Comoros) uživo na vašem mobitelu!