*Serbian Super liga Distribucija cilj 19 Utakmice
Rajko Mitić Stadion
55000
Belgrade,Serbia
Na Crvena Zvezda

Crvena Zvezda raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Crvena Zvezda prethodna je utakmica bila protiv Cukaricki Stankom u International Club Friendly dana 2022/01/25 UTC, meč je završio rezultatom 1:1. Crvena Zvezda igra sljedeći meč 2022/02/12 UTC protiv Cukaricki Stankom za International Club Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Crvena Zvezda vs Cukaricki Stankom uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Crvena Zvezda Postava zadnjeg meča
Crvena Zvezda Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Aleksandar Katai,Filippo Falco,El Fardou Ben ,Loïs Diony,Milan Pavkov,Ohi Omoijuanfo,Aleksa Vukanović,Richairo Zivkovic,Marco·Lazetic,
Midfilderi: Mirko Ivanić,Veljko Nikolić,Guélor Kanga,Njegos Petrović,Sékou Sanogo,Nenad Krstičić,Slavoljub Srnić,Petar·Stanic,
Branitelji: Milan Gajić,Miloš Degenek,Aleksandar Dragović,Milan Rodić,Radovan Pankov,Cristiano Piccini,Axel Bakayoko,Marko Gobeljić,Strahinja Erakovic,

Marko Gobeljić, 18 utakmice, 0 Asistencije

(Crvena Zvezda lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Crvena Zvezda) uživo na vašem mobitelu!