0
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*UEFA European U21 Championship qualification Distribucija cilj 6 Utakmice
Na Czech Republic U21

Czech Republic U21 raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Czech Republic U21 prethodna je utakmica bila protiv Albania U21 u UEFA European U21 Championship qualification dana 2021/11/16 UTC, meč je završio rezultatom 1:1. Czech Republic U21 igra sljedeći meč 2022/03/25 UTC protiv Albania U21 za UEFA European U21 Championship qualification. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Albania U21 vs Czech Republic U21 uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Czech Republic U21 Postava zadnjeg meča
Czech Republic U21 Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Václav Drchal,Ondřej Šašinka,Matej Koubek,Tomas Cvancara,Vaclav·Sejk,Daniel·Fila,
Midfilderi: Ladislav Krejčí,Pavel Bucha,Ondrej Lingr,Pavel Sulc,Jan Zamburek,Tomas Ostrak,Dominik Janosek,Filip Havelka,Filip Kaloc,Michal Kohút,Antonín Vaníček,Stepan Krunert,Patrik·Zitny,Adam Karabec,Krystof Danek,Adam·Gabriel,David Jurasek,Lukas·Cerv,Michal Sevcik,
Branitelji: Libor Holík,Dominik Plechaty,Matej Chalus,Michal Fukala,Denis Granecný,Jan Knapik,Martin·Vitik,Robin·Hranac,
Golmani: Matouš Trmal,Martin Jedlička,Matej Kovar,Hugo Jan Bačkovský,Vitezslav Jaros

V. Sejk, 5 utakmice, 0 Asistencije

(Czech Republic U21 lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Czech Republic U21) uživo na vašem mobitelu!