*Uruguay Primera Division Distribucija cilj 22 Utakmice
40
18
22
Na Deportivo Maldonado

Deportivo Maldonado raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Deportivo Maldonado prethodna je utakmica bila protiv Montevideo City Torque u Uruguay Primera Division dana 2021/10/21 UTC, meč je završio rezultatom 2:0. Deportivo Maldonado igra sljedeći meč 2021/10/24 UTC protiv Montevideo City Torque za Uruguay Primera Division. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Deportivo Maldonado vs Montevideo City Torque uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Deportivo Maldonado Postava zadnjeg meča
Deportivo Maldonado Formacije zadnjeg podudaranja: 4-4-2
Napadači: Hernán Toledo,Diego Casas,Alex·Silva,Mosquito,Lucas Viatri,Luciano·Aberasteguy,Franco Agustin·Rodriguez Vidal,Federico Ramos,Rodrigo Ariel·Muniz Menosse,Alexander Nicolas·Gonzalez Perez,
Midfilderi: Tomás Conechny,Adolfo Lima,Rafael Acosta,Mauro Burruchaga,Mariano Bogliacino,Washington Eduardo Darias·Lafuente,Andres·Ravecca Cadenas,Matías de los Santos,Axel·Ripa,Lucas·Nunez,Guzman·Diaz Scarone,
Branitelji: Paulo Lima,Guillermo Cotugno,Santiago Carrera,Hugo Souza,Enrique Etcheverry,Sebastian Gonzalez,Gaston Nicolas·Pagano Peralta,Facundo Tealde,Diego Danilo·Paez Abril,Joaquin·Varela,Danilo Lerda,

Hugo Souza, 18 utakmice, 0 Asistencije

(Deportivo Maldonado lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Deportivo Maldonado) uživo na vašem mobitelu!