SD Amorebieta
Spain
26-27 PREM STATS
Broj igrača
1
Strani igrači
-
Prosječna dob
24.0
Ukupna tržišna vrijednost
€ 0.925M
SD Amorebieta Utakmice 26-27
Prijašnji
Oct 2026
Sljedeće
03 Oct 23:00
Spanish Segunda División RFEF Atletico Astorga SD Amorebieta
11 Oct 00:00
Spanish Segunda División RFEF SD Amorebieta Portugalete
18 Oct 00:00
Spanish Segunda División RFEF SD Gernika SD Amorebieta
24 Oct 23:00
Spanish Segunda División RFEF SD Amorebieta Coruxo FC
29 Oct 03:00
Copa del Rey SD Amorebieta UD Logrones
SD Amorebieta Statistike 26-27
 
Pojavljivanje
Golovi
Usrednjavanje metak
Disciplina
Posjed%
Broj prolaza%
Ukupno / Prosječan :
14
6.5
0.0
10.0 0.5
48.3
0.0
Spanish Segunda División RFEF Poredak 26-27
Spanish Segunda División RFEF
# Timovi  
P
W
D
L
Golovi
Poeni
7
2
1
4
10
7
7
2
0
5
10
6
7
2
0
5
8
6
7
1
1
5
7
4
SD Amorebieta Ključni igrači 26-27
Spanish Segunda División RFEF
Golovi
Asistencije
#
Igrači
Utakmice
Golovi(PK)
No data
Distribucija cilj
postigao
8
2
0
1
0
1
4
prepustio
7
2
2
0
1
1
1
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*Spanish Segunda División RFEF Distribucija cilj 7 Utakmice
Informacije o tim
Broj igrača
1
Stadion
Stadion
Campo Municipal Nuevo Urritxe
Kapacitet
3000
Grad
Amorebieta,Spain
Na SD Amorebieta

SD Amorebieta live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. SD Amorebieta prethodna utakmica bila je protiv SD Gernika u Spanish Segunda División RFEF dana 2026/10/17 UTC, utakmica je završila rezultatom 1:2.

SD Amorebieta će igrati svoju sljedeću utakmicu 2026/10/24 UTC protiv Coruxo FC u Spanish Segunda División RFEF. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti SD Amorebieta vs Coruxo FC live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

SD Amorebieta Zadnji Sastav Utakmice
SD Amorebieta formacija zadnje utakmice: -
Napadači: -,
Vezni igrači: -,
Obrambeni igrači: Javier Entrecanales Monasterio,
Vratari: -

SD Amorebieta Najbolji Strijelci 26-27
Javier Entrecanales Monasterio, 5 utakmice, 0 golova
Jon Altamira, 1 utakmice, 0 golova
Iker Torre Sánchez, 7 utakmice, 0 golova
Iker Rekagorri Dudagoitia, 4 utakmice, 0 golova
Xalbat Larralde, 7 utakmice, 0 golova
Aitor Intxausti Marttitegi, 7 utakmice, 0 golova
Eder Aguirregomezcorta, 7 utakmice, 0 golova
Guillermo Fernández, 6 utakmice, 0 golova
Gorka Agirre, 7 utakmice, 0 golova
José Luis Díaz Morales, 7 utakmice, 0 golova

SD Amorebieta Najbolji Asistenti 26-27
Iker Torre Sánchez, 7 utakmice, 0 asistencija
Xalbat Larralde, 7 utakmice, 0 asistencija
Aitor Intxausti Marttitegi, 7 utakmice, 0 asistencija
Eder Aguirregomezcorta, 7 utakmice, 0 asistencija
Gorka Agirre, 7 utakmice, 0 asistencija
José Luis Díaz Morales, 7 utakmice, 0 asistencija
Ekain Diaz de Alda Sarasola, 7 utakmice, 0 asistencija
Jon Etxaniz Llamas, 7 utakmice, 0 asistencija
Asier Hernaiz Tejada, 7 utakmice, 0 asistencija
Xabier Murgoitio, 7 utakmice, 0 asistencija

(SD Amorebieta lista najboljih strijelaca/asistenata se ažurira uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve SD Amorebieta utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!

Show more