Estadio Manuel Martínez Valero
36540
Elche,Spain
Na Elche

Elche raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Elche prethodna je utakmica bila protiv Alaves u Klupske Prijateljske dana 2021/07/28 UTC, meč je završio rezultatom 2:2. Elche igra sljedeći meč 2021/07/31 UTC protiv Alaves za Klupske Prijateljske. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Alaves vs Elche uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Elche Postava zadnjeg meča
Elche Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Lucas Boyé,Emiliano Ariel Rigoni,Fidel,Guido Carrillo,Pablo Piatti,Ferrandez Pomares, Jose Antonio,José Antonio Morente Oliva,Nino,Diego Bri,
Midfilderi: Gutierrez Parejo, Jose Raul,Iván Marcone,Pere Milla,Victor Rodriguez,Omenuke Mfulu,Luismi,Jonatan Carmona,César Moreno,John Nwankwo,
Branitelji: Johan Mojica,Sanchez Guillen, Jose Manuel,Calvo San Roman, Daniel Pedro,Diego Gonzalez,Helibelton Palacios,Antonio Barragán,Gonzalo Verdu,Miguel Angel,José Salinas,Gerard·Barri Paytuvi,Cheikh·Diamanka,

-
(Elche lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Elche) uživo na vašem mobitelu!