*Italian Serie A Distribucija cilj 15 Utakmice
Carlo Castellani
16284
Empoli,Italy
Na Empoli

Empoli raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Empoli prethodna je utakmica bila protiv Sturm Graz u Italian Serie A dana 2022/11/11 UTC, meč je završio rezultatom 2:0. Empoli igra sljedeći meč 2022/12/05 UTC protiv Sturm Graz za Italian Serie A. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Sturm Graz vs Empoli uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Empoli Postava zadnjeg meča
Empoli Formacije zadnjeg podudaranja: 4-1-2-1-2
Napadači: Mattia Destro,Marko Pjaca,Nicolò Cambiaghi,Davide Merola,Martin·Satriano,E.Ekong,
Midfilderi: Răzvan Marin,Nedim Bajrami,Filippo Bandinelli,Nicolas Haas,Liam Henderson,Sam Lammers,Alberto Grassi,Jean-Daniel Akpa Akpro,Giovanni Crociata,J.Fazzini,Duccio·Degli Innocenti,Tommaso·Baldanzi,Jacopo·Fazzini,
Branitelji: Koni De Winter,Sebastian Walukiewicz,Sebastiano Luperto,Petar Stojanović,Liberato Cacace,Ardian Ismajli,Tyronne Ebuehi,Lorenzo Tonelli,indragoli g.,Gabriele Guarino,Fabiano·Parisi,Gabriele·Guarino,Gabriele·Indragoli,
Golmani: Guglielmo Vicario,Samuele Perisan,Samir Ujkani,Jacopo Seghetti,Gianmarco Fantoni,V.Biagini,Gian Marco·Fantoni,Lovro·Stubljar,Jacopo·Seghetti

Guglielmo Vicario, 15 utakmice, 0 Asistencije

(Empoli lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Empoli) uživo na vašem mobitelu!