*International Club Friendly Distribucija cilj 9 Utakmice
Blue Water Arena
18000
Esbjerg,Denmark
Na Esbjerg

Esbjerg raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Esbjerg prethodna je utakmica bila protiv Roskilde u Danish 2nd Division dana 2022/11/23 UTC, meč je završio rezultatom 2:2. Esbjerg igra sljedeći meč 2023/03/12 UTC protiv Roskilde za Danish 2nd Division. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Esbjerg vs Roskilde uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Esbjerg Postava zadnjeg meča
Esbjerg Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Mathias Jørgensen,Emil Holten,Elias Sörensen,Kempes Waldemar·Tekiela,Leonel·Dahl,Steven Jamal·Simpson,
Midfilderi: Rafał Kurzawa,Mads Larsen,Nicklas Strunck Jakobsen,Yacine Bourhane,Lasha Parunashvili,Phun Za·Mang,Hans Hollsberg,
Branitelji: Jesper Lauridsen,Jonas Sogaard Mortensen,Viktor Tranberg,Ísak Óli Ólafsson,Kevin Conboy,Denis·Catovic,Marcus·Gudmann,Rudi·Pache,Con·Ouzounidis,Jacob·Rasmussen,Oliver·Svendsen,Andreas·Troelsen,

Linus·Rosenlocher, 3 utakmice, 0 Asistencije

(Esbjerg lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Esbjerg) uživo na vašem mobitelu!