*French Ligue 1 Distribucija cilj 14 Utakmice
22
16
Nouveau Stade de Bordeaux
Na FC Girondins de Bordeaux

FC Girondins de Bordeaux raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. FC Girondins de Bordeaux prethodna je utakmica bila protiv Stade Brestois 29 u French Ligue 1 dana 2021/11/21 UTC, meč je završio rezultatom 3:3. FC Girondins de Bordeaux igra sljedeći meč 2021/11/28 UTC protiv Stade Brestois 29 za French Ligue 1. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate FC Girondins de Bordeaux vs Stade Brestois 29 uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

FC Girondins de Bordeaux Postava zadnjeg meča
FC Girondins de Bordeaux Formacije zadnjeg podudaranja: 4-4-1-1
Napadači: Remi Oudin,M'Baye Niang,Alberth Elis,Jimmy Briand,Amadou Traoré,sekou mara,Dilane Bakwa,
Midfilderi: Javairô Dilrosun,Yacine Adli,Otávio Henrique Passos Santos,Fransergio,Junior Onana,Tom Lacoux,Issouf Sissokho,Tom·Lacoux,Issouf Bemba·Sissokho,Mehdi Zerkane,
Branitelji: Laurent Koscielny,Enock Kwateng,Stian Gregersen,Gideon Mensah,Edson Mexer,Paul Baysse,Timothée Pembele,Abdel Medioub,Malcom Bokele Mputu,Alexandre Lauray,Ricardo Mangas,
Golmani: Benoît Costil,Gaetan Poussin,Tidiane·Malbec,Corentin Michel,Davy Rouyard

Toma Bašić, 3 utakmice, 1 Asistencije

(FC Girondins de Bordeaux lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (FC Girondins de Bordeaux) uživo na vašem mobitelu!