*Kazakhstan Premier League Distribucija cilj 24 Utakmice
Almaty Ortalyk Stadion
23804
Almaty,Kazakhstan
Na FC Kairat Almaty

FC Kairat Almaty raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. FC Kairat Almaty prethodna je utakmica bila protiv Qarabag u Kazakhstan Premier League dana 2021/10/16 UTC, meč je završio rezultatom 1:2. FC Kairat Almaty igra sljedeći meč 2021/10/21 UTC protiv Qarabag za Kazakhstan Premier League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Qarabag vs FC Kairat Almaty uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

FC Kairat Almaty Postava zadnjeg meča
FC Kairat Almaty Formacije zadnjeg podudaranja: 4-4-2
Napadači: João Paulo,José Kanté Martinez,Vagner Love,Vyacheslav·Shvyrev,Yerkebulan Seydakhmet,Andrey·Ulshin,Alisher·Rakhimzhanov,Miras·Omatay,Galymzhan·Kenzhebek,Aybar·Abdulla,Artur·Shushenachev,
Midfilderi: Jacek Góralski,Aibol Abiken,Nebojša Kosović,Ricardo Alves,Nuraly Alip,Yan Vorogovskiy,Arseniy·Meleshenko,Adam·Adakhajiev,Gulzhigit Alykulov,Daniyar·Usenov,Miras·Kobeev,Aleksandr·Mrynskiy,Sagi Anet,Arsene·Buranchiev,Denis·Mitrofanov,
Branitelji: Dino Mikanović,Rade Dugalić,Gafurzhan Suyumbayev,Macky Frank Bagnack,Denis Polyakov,Kamo Hovhannisyan,Sergey Keiler,Vladislav Kravchenko,Ravil·Ibragimov,Adilet·Sadybekov,Alexandr·Shirobokov,Abdulla·Shen,
Golmani: Stas Pokatilov,Temirlan·Anarbekov,Dinmukhammed·Zhomart,Danil·Ustimenko,Nikita·Pivkin

Aibol Abiken, 20 utakmice, 0 Asistencije

(FC Kairat Almaty lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (FC Kairat Almaty) uživo na vašem mobitelu!