*Armenian Premier League Distribucija cilj 7 Utakmice
Vazgen Sargsyan Republican Stadium
14403
Yerevan,Armenia
Na FC Pyunik

FC Pyunik raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. FC Pyunik prethodna je utakmica bila protiv Alashkert u Armenian Premier League dana 2022/09/19 UTC, meč je završio rezultatom 2:1. FC Pyunik igra sljedeći meč 2022/10/01 UTC protiv Alashkert za Armenian Premier League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate FC Pyunik vs Alashkert uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

FC Pyunik Postava zadnjeg meča
FC Pyunik Formacije zadnjeg podudaranja: 5-3-2
Napadači: Yusuf Otubanjo,Marjan Radeski,Uroš Nenadović,Luka Juricic,Nemanja Mladenović,David Davidyan,Grenik Petrosyan,Robert·Gegedosh,Edgar·Movsesyan,
Midfilderi: Roman Karasyuk,Sergj Vakulenko,Renzo Zambrano,Silvinho,Hovhannes·Harutyunyan,Stefan Spirovski,Artak Dashyan,Gevorg Najaryan,Vaspurak Minasyan,Artur Grigoryan,Erik·Azizyan,Eugeniu·Cociuc,Andre Luiz·Leao Lima,Yuri·Gareginyan,
Branitelji: Nikita Baranov,Alexander González,Aleksandar Miljković,Anton Bratkov,Mikhail Kovalenko,Boris Varga,Zoran Gajić,Artur A. Avagyan,Arman·Yegiazaryan,Robert·Demirchyan,Alan Aussi,

Renzo Zambrano, 5 utakmice, 0 Asistencije

(FC Pyunik lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (FC Pyunik) uživo na vašem mobitelu!