*Georgia Erovnuli Liga Distribucija cilj 28 Utakmice
Stadioni Bendela
2000
Tbilisi,Georgia
Na FC Saburtalo Tbilisi

FC Saburtalo Tbilisi raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. FC Saburtalo Tbilisi prethodna je utakmica bila protiv Gagra Tbilisi u Georgia Erovnuli Liga dana 2022/10/01 UTC, meč je završio rezultatom 0:3. FC Saburtalo Tbilisi igra sljedeći meč 2022/10/08 UTC protiv Gagra Tbilisi za Georgia Erovnuli Liga. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate FC Saburtalo Tbilisi vs Gagra Tbilisi uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

FC Saburtalo Tbilisi Postava zadnjeg meča
FC Saburtalo Tbilisi Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Giorgi Guliashvili,Irakli Sikharulidze,Guram Goshteliani,Luka·Kokosadze,Giorgi·Gocholeishvili,
Midfilderi: Giorgi Latsabidze,Bakar Kardava,Lasha Parunashvili,Levan Nonikashvili,Lasha Shindagoridze,Simon Seferings,Dachi Tsnobiladze,Giorgi Eristavi,Shota·Nonikashvili,Otar·Mamageishvili,Gizo·Mamageishvili,Zikrula·Magomedov,Sandro·Chanturishvili,Gegi Geguchadze,Julio·Vinicius da Fonseca Souza,Giorgi·Ambrosidze,
Branitelji: Iuri Tabatadze,Giorgi·Jgerenaia,Levan Kakubava,Gia Chaduneli,Jemali Giorgi,Nikoloz·Mali,Saba Mamatsashvili,Ogaga David Oduko,

Otar Mamageishvili, 27 utakmice, 1 Asistencije

(FC Saburtalo Tbilisi lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (FC Saburtalo Tbilisi) uživo na vašem mobitelu!