*Switzerland Super League Distribucija cilj 17 Utakmice
Tourbillon
14850
Sion,Switzerland
Na FC Sion

FC Sion raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. FC Sion prethodna je utakmica bila protiv Servette u Switzerland Super League dana 2023/01/22 UTC, meč je završio rezultatom 2:3. FC Sion igra sljedeći meč 2023/01/29 UTC protiv Servette za Switzerland Super League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Servette vs FC Sion uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

FC Sion Postava zadnjeg meča
FC Sion Formacije zadnjeg podudaranja: 4-4-2
Napadači: Mario Balotelli,Filip Stojiljković,Ylyas Chouaref,Itaitinga,Giovanni Sio,Gaetan Karlen,Kevin Halabaku,Abdel Rachid Noufou Zagré,Nicky Serghei·Clescenco,
Midfilderi: Wylan Cyprien,Anto Grgic,Denis Will Poha,Musa Araz,Kevin Bua,Luca Zuffi,Adryan,Jose Aguilar Martinez,Batata,Edgar Andre,
Branitelji: Nathanaël Saintini,Dimitri Cavaré,Numa Lavanchy,Joel Schmied,François Moubandje,Dennis Iapichino,Gilles Richard,Ruben·Machado,

Kevin Halabaku, 14 utakmice, 1 Asistencije

(FC Sion lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (FC Sion) uživo na vašem mobitelu!