*Ukrainian Premier League Distribucija cilj 15 Utakmice
Slavutych-Arena
11883
Zaporizhzhia,Ukraine
Na FC Zorya Luhansk

FC Zorya Luhansk raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. FC Zorya Luhansk prethodna je utakmica bila protiv PFC Oleksandria u UEFA Europa Conference League dana 2021/11/25 UTC, meč je završio rezultatom 4:0. FC Zorya Luhansk igra sljedeći meč 2021/11/29 UTC protiv PFC Oleksandria za UEFA Europa Conference League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate PFC Oleksandria vs FC Zorya Luhansk uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

FC Zorya Luhansk Postava zadnjeg meča
FC Zorya Luhansk Formacije zadnjeg podudaranja: 4-4-2
Napadači: Vladyslav Kabaev,Shahab Zahedi,Oleksandr Gladkiy,Allahyar Sayyadmanesh,Maksym Lunyov,Mihailo Perović,Cristian,Guillermo Enriquez·Da Silva Carvalho,
Midfilderi: Vladyslav Kochergin,Egor Nazaryna,Artem Gromov,Dmytro Khomchenovskyi,Lovro Cvek,Akhmed Alibekov,Maksym Kazakov,Volodymyr Bilotserkovets,Daniil Alefirenko,Raymond Owusu,Sergiy·Buletsa,Maksym Khlan,
Branitelji: Denis Favorov,Reis Rodriguez Leovigildo Junior,Maksym Imerekov,Vitali Vernydub,Ihor Snurnitsyn,Agron Rufati,Juninho,Yemets Vladyslav·Yevheniiovych,Denys·Nahnoinyi,Yuriy Dudnyk,
Golmani: Mykyta Shevchenko,Dmytro Matsapura,Dmitry Mazapura,Anton·Zhylkin,Oleksandr·Saputin

Dmytro Khomchenovskyi, 14 utakmice, 1 Asistencije

(FC Zorya Luhansk lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (FC Zorya Luhansk) uživo na vašem mobitelu!