*Italian Serie A Distribucija cilj 38 Utakmice
Stadio Artemio Franchi
43286
Florence,Italy
Na Fiorentina

Fiorentina live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Fiorentina prethodna utakmica bila je protiv - u Italian Serie A dana 2024/06/02 UTC, utakmica je završila rezultatom 2:3. Fiorentina će igrati svoju sljedeću utakmicu - protiv - u Italian Serie A. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti - vs - live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Fiorentina Zadnji Sastav Utakmice
Fiorentina formacija zadnje utakmice: 4-2-3-1
Napadači: Nicolás González,Lucas·Beltran,Christian Kouamé,M'Bala Nzola,Riccardo Sottil,Andrea Belotti,Filippo Di Stefano,Fallou Sene,maat caprini,Maat Daniel·Caprini,Fallou·Sene,
Vezni igrači: Arthur,Jonathan Ikoné,Rolando Mandragora,Maxime López,Gaetano Castrovilli,Antonín Barák,Alfred Duncan,Gino Infantino,Giacomo Bonaventura,Niccolo Fortini,
Obrambeni igrači: M. Kayode,Сordeiro Dos Santos Domilson,Nikola Milenković,Lucas Martinez,Fabiano·Parisi,Luca Ranieri,Cristiano Biraghi,Davide Faraoni,pietro comuzzo,christian biagetti,Christian·Biagetti,Niccolo·Fortini,
Vratari: Oliver Christensen,Pietro Terracciano,tommaso martinelli,tommaso vannucchi,Tommaso·Vannucchi

Nicolás González, 30 utakmice, 2 asistencija

(Fiorentina lista najboljih strijelaca/asistenata se ažurira uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Fiorentina utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!