*Italian Serie A Distribucija cilj 13 Utakmice
Stadio Artemio Franchi
43286
Florence,Italy
Na Fiorentina

Fiorentina raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Fiorentina prethodna je utakmica bila protiv Salernitana u Italian Serie A dana 2021/12/05 UTC, meč je završio rezultatom 2:3. Fiorentina igra sljedeći meč 2021/12/11 UTC protiv Salernitana za Italian Serie A. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Fiorentina vs Salernitana uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Fiorentina Postava zadnjeg meča
Fiorentina Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Dušan Vlahović,Nicolás González,Riccardo Sottil,Aleksandr Kokorin,José Callejón,Louis Munteanu,Filippo Di Stefano,Filippo·Di Stefano,Destiny Egharevba,
Midfilderi: Gaetano Castrovilli,Lucas Torreira,Sofyan Amrabat,Alfred Duncan,Erick Pulgar,Marco Benassi,Giacomo Bonaventura,Youssef Maleh,Riccardo Saponara,Alessandro Bianco,Vittorio Agostinelli,Eljon Toci,
Branitelji: Nikola Milenković,Lucas Martinez,Álvaro Odriozola,Cristiano Biraghi,Igor Júlio,Matija Nastasić,Lorenzo Venuti,Aleksa Terzić,Filippo Frison,
Golmani: Bartłomiej Drągowski,Pietro Terracciano,Michele Cerofolini,Federico Brancolini,Antonio Rosati,Ivan·Andonov

Erick Pulgar, 7 utakmice, 1 Asistencije

(Fiorentina lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Fiorentina) uživo na vašem mobitelu!