*Latvian Higher League Distribucija cilj 29 Utakmice
Daugava Stadium
5083
Liepaja,Latvia
Na FK Liepaja

FK Liepaja raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. FK Liepaja prethodna je utakmica bila protiv FK Spartaks Jurmala u Latvian Higher League dana 2022/09/16 UTC, meč je završio rezultatom 2:0. FK Liepaja igra sljedeći meč 2022/10/01 UTC protiv FK Spartaks Jurmala za Latvian Higher League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate FK Liepaja vs FK Spartaks Jurmala uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

FK Liepaja Postava zadnjeg meča
FK Liepaja Formacije zadnjeg podudaranja: 3-4-3
Napadači: Eriks Punculs,Gauthier·Mankenda,Jordy Kandolo·Soladio,Viorel·Frunza,Mikhail·Hardzeichuk,Daniils·Hvoinickis,Raivis·Vilumsons,Vladislavs Kozlovs,Markus Maksimuss·Alpens,Samuel·Amissah,Gustavs·Riekstins,Moise·Kroma,
Midfilderi: Lucas Villela,Nemanja Belaković,Leonel Strumia,Roberts Savalnieks,Mārtiņš Ķigurs,Kriss Karklins,Vjačeslavs Isajevs,Nik Kapun,Eduards Tidenbergs,Gļebs Kļuškins,Dmitrijs Hmizs,Cristian Damian Torres,Arturs·Navicks,Dele·Israel,Dodo,Aboubacar·Camara,Michael Ezekiel·Apaki,Deivids·Draznieks,Peter·Court Ebiobowei,Lucas·Villela,Valery·Harbachyk,Aleksejs·Graznovs,Dzmitry·Baha,Krists·Jurjevs,
Branitelji: Inacio Miguel Ferreira Santos,Marko Simić,Kenan Hreljic,Yuri Tkachuk,Slaviša Radović,Oleg Veretilo,Gonzalo·Negro,Vadims Žuļevs,Martin Marta,Alekss·Andersons,Marcos Garbellotto·Silveira Pedroso,Deniss Ivanovs,Antons Jemelins,

kriss karklins, 25 utakmice, 0 Asistencije

(FK Liepaja lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (FK Liepaja) uživo na vašem mobitelu!