*Luxembourg National Division Distribucija cilj 12 Utakmice
Stade Émile Mayrisch
3826
Esch-sur-Alzette,Luxembourg
Na Fola Esch

Fola Esch raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Fola Esch prethodna je utakmica bila protiv Hostert u Luxembourg National Division dana 2021/11/21 UTC, meč je završio rezultatom 3:3. Fola Esch igra sljedeći meč 2021/11/28 UTC protiv Hostert za Luxembourg National Division. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Fola Esch vs Hostert uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Fola Esch Postava zadnjeg meča
Fola Esch Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Stefano Bensi,Ken Corral,Gauthier Caron,Rodrigo Parreira,Rui Jorge·Costa de Sousa,Michael·Omosanya,Idir·Boutrif,Dritro·Kelmendi,Jules Diallo,Zachary Marvin·Hadji,
Midfilderi: Gregory Grisez,Gilson·Delgado,Bruno·Freire,Lucas·Correia,Corentin Kocur,Rodrigue Dikaba,Tiago Semedo Monteiro,Bob·Simon,Veldin Muharemović,Mirza·Mustafic,Bruno·Correia Mendes,Brandon·Lima Lizardo,Lucas·Raposo,Denis·Ahmetxheka,Sylvio·Ouassiero,Achraf·Drif,Diogo·Pimentel,
Branitelji: Cedric Sacras,Roman·Pierrard,Julien Klein,Guillaume Mura,Hugo·Domingos,Massimo Martino,Cristiano·Pascoal,Peter Chrappan,Lenny·Almada Correia,Nenad Dragovic,
Golmani: Emmanuel Thomas Cabral,Thomas Hym,Chris·Clement,Evan·Da Costa E Sousa,Daniel·Martins Matos

Michael Omosanya, 6 utakmice, 0 Asistencije

(Fola Esch lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Fola Esch) uživo na vašem mobitelu!