0
00‘ 15‘ 30‘ 45‘ 60‘ 75‘ 90‘
*UEFA European U21 Championship qualification Distribucija cilj 6 Utakmice
Na France U21

France U21 raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. France U21 prethodna je utakmica bila protiv Faroe Islands U21 u UEFA European U21 Championship qualification dana 2021/11/16 UTC, meč je završio rezultatom 0:1. France U21 igra sljedeći meč 2022/03/24 UTC protiv Faroe Islands U21 za UEFA European U21 Championship qualification. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate France U21 vs Faroe Islands U21 uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

France U21 Postava zadnjeg meča
France U21 Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Amine Gouiri,Nathanael Mbuku,Mohamed-Ali Cho,sekou mara,Arnaud Kalimuendo Muinga,
Midfilderi: Sofiane Diop,Maxence Caqueret,Joris Chotard,Khépren Thuram,Enzo Le Fée,
Branitelji: Benoît Badiashile,Andy Pelmard,Loic Bade,Melvin Bard,William Saliba,Adrien Truffert,Pierre Kalulu,

Arnaud Kalimuendo Muinga, 6 utakmice, 0 Asistencije

(France U21 lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (France U21) uživo na vašem mobitelu!