Georgia U21 Statistike 21-22
Georgia U21 3 : 2 England U21 16 STU 22:00
Formacija: 4-4-2
Na Georgia U21

Georgia U21 raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Georgia U21 prethodna je utakmica bila protiv - u International Friendly dana 2021/11/16 UTC, meč je završio rezultatom 3:2. Georgia U21 igra sljedeći meč - protiv - za International Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Georgia U21 Postava zadnjeg meča
Georgia U21 Formacije zadnjeg podudaranja: 4-4-2
Napadači: Khvicha Kvaratskhelia,Beka Kavtaradze,Irakli Bugridze,Nugzar Spanderashvili,
Midfilderi: Nika Ninua,Giorgi Kokhreidze,Iuri Tabatadze,Davit Samurkasovi,Luka Silagadze,Giorgi Kutsia,Giorgi·Kochorashvili,
Branitelji: Luka Lochoshvili,Nikoloz Mali,Daviti Kobouri,Aleksandre Andronikashvili,Lasha Ugrekhelidze,Ilia Beriashvili,Vazha·Patsatsia,

-
(Georgia U21 lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Georgia U21) uživo na vašem mobitelu!