*Korean K League 2 Distribucija cilj 33 Utakmice
4
41
Gimcheon Stadium
Na Gimcheon Sangmu FC

Gimcheon Sangmu FC raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Gimcheon Sangmu FC prethodna je utakmica bila protiv Jeonnam Dragons u Korean K League 2 dana 2021/10/09 UTC, meč je završio rezultatom 2:2. Gimcheon Sangmu FC igra sljedeći meč 2021/10/23 UTC protiv Jeonnam Dragons za Korean K League 2. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Gimcheon Sangmu FC vs Jeonnam Dragons uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Gimcheon Sangmu FC Postava zadnjeg meča
Gimcheon Sangmu FC Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Cho Kyu Seong,Sang-Hyeok Park,Ji Eonhak,Jang Seong-Won,Yongjoon·Heo,Kim Han-Gil,Jae-heui Jeong,Park Dongjin,Hyeongyu·Oh,
Midfilderi: Seok Jong·Han,Seung-Beom Ko,Han·Chanhee,Kim Min Hyeok,Hyuncheol·Jung,Yoo Insoo,Won Jin Jung,Seonwoo·Kim,Kang·Ji-hun,Choi Junhyeok,Hyeokkyu·Kwon,Jeong-bin·Lee,
Branitelji: Chung Seung Hyung,Sang Woo Kang,Ha Changrae,Kim Jin-Hyuk,Yeon Jewoon,Sim Sang-min,Kim Joo-Sung,Yong Hwan·Kim,Woo Ju-Sung,Dong-Yoon·Jung,Song Joohoon,Mun Jihwan,Jae-Woo Bae,Myeong Jun-Jae,Kim DongMin,Kim DaeJung,
Golmani: Sung-Yun Gu,Byeong-Geun Hwang,Choi Cheolwon,Kim·Kyeong-Min,Hwang Injae,Park·Ji-min

Yong Hwan·Kim, 21 utakmice, 1 Asistencije

(Gimcheon Sangmu FC lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Gimcheon Sangmu FC) uživo na vašem mobitelu!