*Kosovo Superliga Distribucija cilj 8 Utakmice
Stadiumi i Qytetit
16000
Gjilanë,Kosovo
Na Gjilani

Gjilani raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Gjilani prethodna je utakmica bila protiv Malisheva u Kosovo Superliga dana 2022/10/02 UTC, meč je završio rezultatom 2:0. Gjilani igra sljedeći meč 2022/10/04 UTC protiv Malisheva za Kosovo Superliga. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Malisheva vs Gjilani uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Gjilani Postava zadnjeg meča
Gjilani Formacije zadnjeg podudaranja: 3-4-3
Napadači: Theophilus Solomon,Elton Cale,Erzen·Hyseni,Fiton·Hajdari,Keita Alassane·Razak,Tomislav Busic,Baton·Zabergja,Mevlan·Zeka,Mevlan·Zeka,Agustin·Torassa,Shend·Kelmendi,
Midfilderi: Donjet Shkodra,Besar Musolli,Tomislav Šorša,Qendrim·Ismajli,Yll·Hoxha,Albert·Dabiqaj,Redon·Ismaili,Edison·Kqiku,Muhamedin·Useini,Keita Lanzeni·Aziz,
Branitelji: Besart Krivanjeva,Fabian Beqja,Oltion·Rapa,Franc Veliu,Ivan Fustar,Arber·Prekazi,Armend·Halili,Perparim·Islami,Omer·Shemshiji,Ylber·Kastrati,

-
(Gjilani lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Gjilani) uživo na vašem mobitelu!