Ibrox Stadium
50987
Glasgow,Scotland
Na Glasgow Rangers

Glasgow Rangers raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Glasgow Rangers prethodna je utakmica bila protiv Tottenham Hotspur u Scottish Cup dana 2022/05/21 UTC, meč je završio rezultatom 2:0. Glasgow Rangers igra sljedeći meč 2022/07/23 UTC protiv Tottenham Hotspur za Scottish Cup. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Glasgow Rangers vs Tottenham Hotspur uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Glasgow Rangers Postava zadnjeg meča
Glasgow Rangers Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Ryan Kent,Alfredo Morelos,Fashion Sakala,Scott Wright,Josh Mcpake,Tony·Weston,Mateusz Zukowski,Charlie·McCann,Arron·Lyall,
Midfilderi: Joe Aribo,Glen Kamara,Ianis Hagi,John Lundstram,Kemar Roofe,Ryan Jack,James Sands,Scott Arfield,Steven Davis,Glenn Middleton,Nnamdi Ofoborh,Stephen Kelly,Alex·Lowry,Ben Williamson,Ross·McCausland,Kane·Ritchie-Hosler,Cole Mckinnon,
Branitelji: James Tavernier,Connor Goldson,Borna Barišić,Filip Helander,John Souttar,Nikola Katić,Jack Simpson,Leon Balogun,Kyle·McClelland,Calvin Ughelumba,Adam Gary Devine,Leon Thomas·King,Murray·Miller,Robbie·Fraser,
Golmani: Robby McCrorie,Allan McGregor,Jon McLaughlin,Jay Hogarth,Andrew Firth,Kieran·Wright

Glasgow Rangers popis igrača s ozljedama
-

Glasgow Rangers Najbolji strijelci 22-23
-

Glasgow Rangers Najvažnije asistencije 22-23
-
(Glasgow Rangers lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Glasgow Rangers) uživo na vašem mobitelu!