*Chinese Super League Distribucija cilj 14 Utakmice
Tianhe Stadium
60151
Guangzhou,China
Na Guangzhou FC

Guangzhou FC raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Guangzhou FC prethodna je utakmica bila protiv - u Chinese FA Cup dana 2021/10/13 UTC, meč je završio rezultatom 0:1. Guangzhou FC igra sljedeći meč - protiv - za Chinese FA Cup. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Guangzhou FC Postava zadnjeg meča
Guangzhou FC Formacije zadnjeg podudaranja: 4-1-2-3
Napadači: Ricardo Goulart,Elkeson,Wei Shihao,Alan,Fernandinho,Yang Liyu,Aloisio,Zhong Yihao,He shaolin,Huang Kaizhou,Ning Haoxu,
Midfilderi: Yan Dinghao,Liao Lisheng,He Chao,Zhang Xiuwei,Bowen Huang,Zheng Zhi,Hou Yu,Lu Shihao,Rao Chen,Zhang Zili,Jintao Liao,Li Jiahao,Li Xingxian,Tan Kaiyuan,Fan Hengbo,Ruan Sai,Chen zheng feng,Wu Junhao,Zhou Pinxi,Yang Dejiang,
Branitelji: Zhang Linpeng,Gao Zhunyi,Tyias Browning,Deng Hanwen,Mei Fang,Li Xuepeng,Wang Wenxuan,Chen Rijin,Zhao Wenzhe,Wang Tianqing,Huang Guangliang,Chen Kun,Luo Junhan,Chen·Quanjiang,Zhou Tiancheng,Wang Shilong,
Golmani: Liu Dianzuo,Liu Weiguo,Liu Shibo,Zhang Jihao,Lu Yanming,Guo Jiayu,Zhang Jianzhi

Shaocong Wu, 14 utakmice, 1 Asistencije

(Guangzhou FC lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Guangzhou FC) uživo na vašem mobitelu!