*Bundesliga Distribucija cilj 15 Utakmice
Olympiastadion
74649
Berlin,Germany
Na Hertha Berlin

Hertha Berlin raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Hertha Berlin prethodna je utakmica bila protiv VfL Bochum u International Club Friendly dana 2022/11/26 UTC, meč je završio rezultatom 0:5. Hertha Berlin igra sljedeći meč 2023/01/21 UTC protiv VfL Bochum za International Club Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate VfL Bochum vs Hertha Berlin uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Hertha Berlin Postava zadnjeg meča
Hertha Berlin Formacije zadnjeg podudaranja: 3-5-2
Napadači: Dodi Lukebakio,Marco Richter,Wilfried Kanga,Chidera Ejuke,Stevan Jovetić,Jessic Ngankam,Davie Selke,Myziane Maolida,Kelian Nsona Wa Saka,Dong-Jun Lee,Derry Lionel Scherhant,
Midfilderi: Lucas Tousart,Suat Serdar,Jurgen Ekkelenkamp,Ivan Šunjić,Jean-Paul Boëtius,Vladimír Darida,Kevin-Prince Boateng,Jonas Dirkner,Jonas Michelbrink,Mesut·Kesik,
Branitelji: Agustín Rogel,Marc-Oliver Kempf,Omar Alderete,Filip Uremović,Jonjoe Kenny,Dedryk Boyata,Maximilian Mittelstädt,Marvin Plattenhardt,Deyovaisio Zeefuik,Fredrik Andre Bjorkan,Peter Pekarík,J. Eitschberger,Marton Dardai,Christalino Atemona,Linus Gechter,

Marc-Oliver Kempf, 15 utakmice, 0 Asistencije

(Hertha Berlin lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Hertha Berlin) uživo na vašem mobitelu!