*Malta Premier League Distribucija cilj 4 Utakmice
Hibernians Stadium
2968
Paola,Malta
Na Hibernians FC

Hibernians FC raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Hibernians FC prethodna je utakmica bila protiv Zebbug Rangers u Malta Premier League dana 2022/10/02 UTC, meč je završio rezultatom 0:2. Hibernians FC igra sljedeći meč 2022/10/07 UTC protiv Zebbug Rangers za Malta Premier League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Hibernians FC vs Zebbug Rangers uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Hibernians FC Postava zadnjeg meča
Hibernians FC Formacije zadnjeg podudaranja: 4-5-1
Napadači: Jurgen Degabriele,Yunusa Owolabi·Muritala,Hugo Vieira,Jairo Morillas,Terence Groothusen,Thaylor Lubanzadio,Isaiah Ndubisi Junior·Chukunyere,Gabriel·Mensah,Daneel·Abela,
Midfilderi: Jake Grech,Dunstan Vella,Bjorn Kristensen,Azriel·Borg,Ali Diakite,Kane·Bonello,David·Xuereb,Ryan·Vella,
Branitelji: Gonzalo Llerena,Kurt Shaw,Joseph Zerafa,Andrei Agius,Rodolfo Soares,Gabri Izquier,Zachary·Grech,Conner·Zammit,Ferdinando Apap,Matthew·Ellul,Jayden·Ohaka,
Golmani: Matthew Calleja Cremona,Ibrahim Kone,Nicholas Vella,Justin Haber,Ryan·Vella

Rodolfo Soares, 4 utakmice, 0 Asistencije

(Hibernians FC lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Hibernians FC) uživo na vašem mobitelu!