*Argentine Division 1 Distribucija cilj 5 Utakmice
Estadio Presidente Peron
32500
Cordoba,Argentina
Na Instituto de Córdoba

Instituto de Córdoba live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Instituto de Córdoba prethodna utakmica bila je protiv Club Atlético Newell's Old Boys u Argentine Division 1 dana 2024/06/14 UTC, utakmica je završila rezultatom 0:2. Instituto de Córdoba će igrati svoju sljedeću utakmicu 2024/07/21 UTC protiv CA Independiente u Argentine Division 1. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti Instituto de Córdoba vs CA Independiente live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Instituto de Córdoba Zadnji Sastav Utakmice
Instituto de Córdoba formacija zadnje utakmice: 4-4-2
Napadači: S. Rodríguez,Facundo Ezquel Suarez,Ignacio Russo Cordero,Silvio Romero,N. Dubersarsky,
Vezni igrači: Gastón Lódico,Damian·Puebla,Jonas Acevedo,Brahian·Cuello,Guido Mainero,N. Barrientos,G. Rodríguez,Stefano Moreyra,Roberto Bochi,
Obrambeni igrači: Fernando Alarcon,Miguel Brizuela,Giuliano·Cerato,Juan Franco,Victor Cabrera,Jonathan Bay,Lucas Rodríguez,

Manuel Roffo, 5 utakmice, 0 asistencija

(Instituto de Córdoba lista najboljih strijelaca/asistenata se ažurira uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Instituto de Córdoba utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!