*Malaysian Super League Distribucija cilj 22 Utakmice
11
23
Sultan Ibrahim Stadium
Na Johor Darul Takzim

Johor Darul Takzim raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Johor Darul Takzim prethodna je utakmica bila protiv - u Malaysian Super League dana 2021/09/12 UTC, meč je završio rezultatom 2:1. Johor Darul Takzim igra sljedeći meč - protiv - za Malaysian Super League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Johor Darul Takzim Postava zadnjeg meča
Johor Darul Takzim Formacije zadnjeg podudaranja: 3-5-2
Napadači: Bergson,Gonzalo Cabrera,Muhd Safawi Rasid,Syafiq Ahmad,Mohamadou Sumareh,Akhyar Rashid,Ahmad Hazwan Bin Bakri,Arif Aiman Hanapi,Guilherme,Ramadhan Saifullah Usman,
Midfilderi: Leandro Velazquez,Hariss Harun,Afiq Fazail,Natxo Insa,Safiq Rahim,Nazmi Faiz,Muhammad Danial Amier,
Branitelji: Mauricio,Shane Lowry,La'Vere Corbin-Ong,Matthew Davies,Shahrul Saad,Aidil Zafuan,Kunanlan Subramaniam,Muhammad Syazwan·Andik Mohd Ishak,Mohd Azrif Nasrulhaq,Mohd Fadhli Shas,Firdaus Ramli,Feroz Baharudin,Adam Nor Azlin,

Aidil Mohd Zafuan, 16 utakmice, 0 Asistencije

(Johor Darul Takzim lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Johor Darul Takzim) uživo na vašem mobitelu!