Kazakhstan Statistike
1914
27
Na Kazakhstan

Kazakhstan raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Kazakhstan prethodna je utakmica bila protiv Slovenia u International Friendly dana 2022/11/19 UTC, meč je završio rezultatom 2:1. Kazakhstan igra sljedeći meč 2023/03/23 UTC protiv Slovenia za International Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs Slovenia uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Kazakhstan Postava zadnjeg meča
Kazakhstan Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Abat Aimbetov,Roman Murtazaev,Aleksey Shchetkin,Abylaikhan·Zhumabayev,
Midfilderi: Baktiyar Zaynutdinov,Askhat Tagybergen,Islambek Kuat,Timur Dosmagambetov,Samat Zharynbetov,Aslan Darabaev,Ramazan·Orazov,Elkhan Astanov,Adilet·Sadybekov,
Branitelji: Nuraly Alip,Marat Bystrov,Sergey Malyy,Temirlan Erlanov,Bagdat Kairov,Aleksandr Marochkin,Yan Vorogovskiy,Mikhail Gabyshev,Yeldos Akhmetov,Yurïý Logvïnenko,Talgat·Kusyapov,

-
(Kazakhstan lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Kazakhstan) uživo na vašem mobitelu!