*Poland Ekstraklasa Distribucija cilj 16 Utakmice
19
Polish Army Stadium
Warsaw,Poland
Na Legia Warszawa

Legia Warszawa raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Legia Warszawa prethodna je utakmica bila protiv Zaglebie Lubin u International Club Friendly dana 2022/01/20 UTC, meč je završio rezultatom 2:0. Legia Warszawa igra sljedeći meč 2022/02/04 UTC protiv Zaglebie Lubin za International Club Friendly. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Zaglebie Lubin vs Legia Warszawa uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Legia Warszawa Postava zadnjeg meča
Legia Warszawa Formacije zadnjeg podudaranja: 3-4-3
Napadači: Mahir Emreli,Lucas Lima Linhares,Lirim Kastrati,Tomáš Pekhart,Rafael Lopes,Rui Gomes,Szymon Wlodarczyk,Wiktor·Kaminski,Kacper·Skibicki,Ernest Muçi,
Midfilderi: Ihor Kharatin,André Martins,Josué,Patryk Sokołowski,Kacper Kostorz,Tomasz Nawotka,Karol·Noiszewski,Bartosz Ślisz,Jakub Kisiel,Kacper Skwierczynski,Bartlomiej·Ciepiela,Jurgen·Celhaka,
Branitelji: Filip Mladenović,Yuri Ribeiro,Mateusz Wieteska,Joel Abu Hanna,Mattias Johansson,Lindsay Rose,Artur Jędrzejczyk,Mateusz Hołownia,M. Nawrocki,
Golmani: Mateusz Kochalski,Artur Boruc,Kacper Tobiasz,Maciej·Kikolski,Cezary Miszta

Filip Mladenović, 13 utakmice, 1 Asistencije

(Legia Warszawa lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Legia Warszawa) uživo na vašem mobitelu!