*French Ligue 1 Distribucija cilj 34 Utakmice
Stade Pierre-Mauroy
50186
Lille,France
Na Lille

Lille live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Lille prethodna utakmica bila je protiv - u French Ligue 1 dana 2024/05/19 UTC, utakmica je završila rezultatom 2:2. Lille će igrati svoju sljedeću utakmicu - protiv - u French Ligue 1. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti - vs - live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Lille Zadnji Sastav Utakmice
Lille formacija zadnje utakmice: 4-2-3-1
Napadači: Jonathan David,Edon Zhegrova,Yusuf Yazıcı,Adam Ounas,Alan Virginius,Andrej Ilić,Tiago Morais,Ivan Cavaleiro,A. Messoussa,T. Dago,Joffrey Bazie,
Vezni igrači: Angel Gomes,Hákon Arnar Haraldsson,Nabil Bentaleb,Benjamin André,Rémy Cabella,Ignacio·Miramon,Valentin Vanbaleghem,A. Bouaddi,Aaron Malouda,Ichem Ferrah,
Obrambeni igrači: L.Yoro,Bafode Diakite,Tiago Santos,Gabriel Gudmundsson,Samuel Umtiti,Ismaily,Rafael Fernandes,Alexsandro Victor de Souza Ribeiro,V. Burlet,Ousmane·Touré,

Ivan Cavaleiro, 23 utakmice, 1 asistencija

(Lille lista najboljih strijelaca/asistenata se ažurira uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Lille utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!