*French Ligue 1 Distribucija cilj 22 Utakmice
Parc Olympique Lyonnais
59186
Lyon,France
Na Lyon

Lyon raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Lyon prethodna je utakmica bila protiv Metz u French Ligue 1 dana 2024/02/16 UTC, meč je završio rezultatom 1:0. Lyon igra sljedeći meč 2024/02/23 UTC protiv Metz za French Ligue 1. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Metz vs Lyon uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Lyon Postava zadnjeg meča
Lyon Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Rayan Cherki,Saïd Benrahma,G. Orban,Alexandre Lacazette,Malick Fofana,Mama Baldé,D.Moreira,Tino Kadewere,D. Dib,Sekou Lega,Jefferson Ruan Pereira dos Santos,
Midfilderi: Orel Mangala,Ernest·Nuamah Appiah,Maxence Caqueret,Johann Lepenant,Corentin Tolisso,Ainsley Maitland-Niles,Skelly Alvero,Clinton Mata,Nemanja Matić,M. Diawara,Paul Akouokou,Mohamed El Arouch,Chaïm El Djebali,
Branitelji: Saël Kumbedi Nseke,Adryelson,Nicolás Tagliafico,Duje Ćaleta-Car,Sinaly Diomande,Jake O'Brien,Dejan Lovren,M. Sarr,Henrique,A. Laaziri,

Alexandre Lacazette, 19 utakmice, 0 Asistencije

(Lyon lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Lyon) uživo na vašem mobitelu!