10 Jun 00:00
FIFA World Cup qualification (CAF) Mauritania Senegal
Mauritania Statistike
Na Mauritania

Mauritania live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Mauritania prethodna utakmica bila je protiv Senegal u FIFA World Cup qualification (CAF) dana 2024/06/09 UTC, utakmica je završila rezultatom 0:1.

Mauritania će igrati svoju sljedeću utakmicu 2025/03/17 UTC protiv Togo u FIFA World Cup qualification (CAF). Kada utakmica počne, moći ćete pratiti Togo vs Mauritania live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Mauritania Zadnji Sastav Utakmice
Mauritania formacija zadnje utakmice: -
Napadači: Aboubakary Koita,Aboubakar Kamara,Papa Ibnou Ba,Yassin Cheikh El Welly,Souleymane·Anne,Hemeya Tanjy,Souleymane Doukara,S. Amar,Idrissa Thiam,
Vezni igrači: El-Hadji Ba,Guessouma Fofana,B. Camara,Oumar Ngom,B. Mouhsine ,S. Mohamed El Abd,Omare Gassama,
Obrambeni igrači: Yacoub Aly Abeid,Lamine Ba,Bakary N'Diaye,El Hassen·Houeibib,Mohamed Dellahi Yali,I. Keita,K. Diaw,N. El Abd,
Vratari: Babacar Niasse Mbaye,Namori·Diaw,M.Ndiaye

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Mauritania utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!