*Danish U19 Youth League Distribucija cilj 10 Utakmice
37
29
8
Na Midtjylland U19

Midtjylland U19 raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Midtjylland U19 prethodna je utakmica bila protiv Randers Freja U19 u UEFA Youth League dana 2021/11/23 UTC, meč je završio rezultatom 5:0. Midtjylland U19 igra sljedeći meč 2022/02/19 UTC protiv Randers Freja U19 za UEFA Youth League. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Midtjylland U19 vs Randers Freja U19 uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Midtjylland U19 Postava zadnjeg meča
Midtjylland U19 Formacije zadnjeg podudaranja: 4-3-3
Napadači: Gustav Isaksen,Justice Chigozirim Ohajunwa,Tobias Damtoft,Dejan Djuric,Aral Simsir,Gustav Christensen,
Midfilderi: Nicolas Dyhr,Andreas Hansen,Nicolas Madsen,Pyry Hannola,Antonis Martis,Simon Stampe Vang Madsen,Mikkel Kristensen,Victor Lind,Oliver Sørensen,Oscar Fraulo,Mads Hansen,Anders Kaiser,Hanus Sørensen,Frederik Christensen,Frederik Heiselberg,
Branitelji: Rasmus Kristiansen,Pontus Texel,Hosine Bility,Raphael Onyedika Nwadike,Jens Fjendsbo,John Ndjate,Oliver Jeppe,Tobias Anker,Victor Bak Jensen,Zsombor Mark·Puskas,Kristoffer Lund,
Golmani: Sebastian Wille,Valdemar Birksø Thorsen,Frederik Bach Jensen,Nicklas Odgaard,Simon Madsen

Midtjylland U19 popis igrača s ozljedama
-

Midtjylland U19 Najbolji strijelci 21-22
-

Midtjylland U19 Najvažnije asistencije 21-22
-
(Midtjylland U19 lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Midtjylland U19) uživo na vašem mobitelu!