*French Ligue 1 Distribucija cilj 34 Utakmice
Stade de la Mosson
32900
Montpellier,France
Na Montpellier

Montpellier live score, raspored, rezultati utakmica i najnovija tablica. Montpellier prethodna utakmica bila je protiv - u French Ligue 1 dana 2024/05/19 UTC, utakmica je završila rezultatom 2:2. Montpellier će igrati svoju sljedeću utakmicu - protiv - u French Ligue 1. Kada utakmica počne, moći ćete pratiti - vs - live score, H2H, tablice, minutu po minutu ažurirane rezultate uživo i statistiku utakmice.

Montpellier Zadnji Sastav Utakmice
Montpellier formacija zadnje utakmice: 3-4-3
Napadači: Akor Jerome Adams,Arnaud Nordin,Yann Karamoh,Wahbi Khazri,junior ndiaye,Othmane Maamma,Yanis Ali Issoufou,Junior·Ndiaye,Othmane·Maamma,Yanis Ali·Issoufou,S. Faye,Axel Gueguin,
Vezni igrači: Joris Chotard,Teji Savanier,Musa Al-Taamari,Khalil Fayad,Jordan Ferri,Tanguy Coulibaly,Leo Leroy,S. Delaye,Theo·Chennahi,
Obrambeni igrači: M.Esteve,Becir Omeragic,Boubakar Kouyate,Falaye Sacko,Modibo Sagnan,Issiaga Sylla,Christopher Jullien,Silvan Hefti,E.Tchato,Theo Sainte Luce,Lucas Mincarelli Davin,Teo Allix,

Leo Leroy, 28 utakmice, 1 asistencija

(Montpellier lista najboljih strijelaca/asistenata se ažurira uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti na bilo kojeg igrača s popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne informacije poput nacionalnosti, datuma rođenja, visine, preferiranog stopala, pozicije, vrijednosti igrača, povijesti transfera itd. Također postoje statistike za svakog igrača u svim natjecanjima s ukupnim odigranim i započetim utakmicama, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i mnogo više. AiScore football live score je dostupan kao aplikacija za iPhone i iPad, Android aplikacija na Google Playu i aplikacija za Windows telefon. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima pretražujući "AiScore". Instalirajte AiScore aplikaciju i pratite sve Montpellier utakmice uživo na svom mobilnom uređaju!