*French Ligue 1 Distribucija cilj 20 Utakmice
Stade de la Mosson
32900
Montpellier,France
Na Montpellier

Montpellier raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Montpellier prethodna je utakmica bila protiv Paris Saint Germain (PSG) u French Ligue 1 dana 2023/01/29 UTC, meč je završio rezultatom 0:2. Montpellier igra sljedeći meč 2023/02/01 UTC protiv Paris Saint Germain (PSG) za French Ligue 1. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Montpellier vs Paris Saint Germain (PSG) uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Montpellier Postava zadnjeg meča
Montpellier Formacije zadnjeg podudaranja: 4-2-3-1
Napadači: Stephy Mavididi,Arnaud Nordin,Valère Germain,Wahbi Khazri,Axel Gueguin,B. Makouana,E.Wahi,
Midfilderi: Teji Savanier,Joris Chotard,Jordan Ferri,Leo Leroy,Matteo Loubatieres,Khalil Fayad,S. Delaye,
Branitelji: Faitout Maouassa,Nicolas Cozza,Falaye Sacko,Mamadou Sakho,Christopher Jullien,Pedro Mendes,Arnaud Souquet,Theo Sainte Luce,R. Tchato,R.Halhal,C. Faye,Boubakar Kouyate,Enzo Tchato Mbiayi,Teo Allix,M.Esteve,Thibault Tamas,E.Tchato,
Golmani: Jonas Omlin,Benjamin Lecomte,Dimitry Bertaud,Bingourou Kamara,Matis Carvalho

E.Wahi, 17 utakmice, 1 Asistencije

(Montpellier lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Montpellier) uživo na vašem mobitelu!