Stade Mohamed V
70000
Casablanca,Morocco
Na Morocco

Morocco raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Morocco prethodna je utakmica bila protiv Malawi u CAF Africa Cup of Nations dana 2022/01/18 UTC, meč je završio rezultatom 2:2. Morocco igra sljedeći meč 2022/01/25 UTC protiv Malawi za CAF Africa Cup of Nations. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Morocco vs Malawi uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Morocco Postava zadnjeg meča
Morocco Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Youssef En-Nesyri,Munir El Haddadi,Zakaria Aboukhlal,Tarik Tissoudali,Soufiane·Rahimi,Ayoub El Kaabi,Ryan Mmaee,
Midfilderi: Sofyan Amrabat,Imrân Louza,Romain Saïss,Selim Amallah,Sofiane Boufal,Ilias Chair,Aymen Barkok,Azz-Eddine Ounahi,Fayçal Fajr,
Branitelji: Achraf Hakimi,Nayef Aguerd,Adam Masina,Sofiane Alakouch,Badr Benoun,Samy Mmaee,Souffian El Karouani,Mohamed Chibi,Sofian Chakla,

-
(Morocco lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Morocco) uživo na vašem mobitelu!