*Danish Superliga Distribucija cilj 16 Utakmice
Right to Dream Park
10300
Farum,Denmark
Na Nordsjaelland

Nordsjaelland raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Nordsjaelland prethodna je utakmica bila protiv Brondby IF u Danish Superliga dana 2021/11/28 UTC, meč je završio rezultatom 2:0. Nordsjaelland igra sljedeći meč 2022/02/20 UTC protiv Brondby IF za Danish Superliga. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Nordsjaelland vs Brondby IF uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Nordsjaelland Postava zadnjeg meča
Nordsjaelland Formacije zadnjeg podudaranja: 3-5-2
Napadači: Abu Francis,Ibrahim Sadiq,Jonathan Amon,Andreas Bredahl·Pedersen,Emeka·Nnamani,Simon·Adingra,Mel Yannick Joel·Agnero,Mohammed Diomande,
Midfilderi: Magnus Kofod Andersen,Jacob Christensen,Oliver Marc Rose-Villadsen,Oliver Antman,Tochi Chukwuani,Maxwell Woledzi,Anders·Schjelderup,Leo·Walta,Lasso·Coulibaly,Jesper·Dickman,
Branitelji: Mads Thychosen,Martin Frese,Kian Hansen,Daniel·Svensson,Adamo·Nagalo,Jonas Jensen-Abbew,Clinton Antwi,Lucas·Lykkegaard,Willy Kumado,

Anders Schjelderup, 16 utakmice, 0 Asistencije

(Nordsjaelland lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Nordsjaelland) uživo na vašem mobitelu!