Parc des Princes
48583
Paris,France
Na Paris Saint Germain (PSG)

Paris Saint Germain (PSG) raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Paris Saint Germain (PSG) prethodna je utakmica bila protiv Nantes u French Ligue 1 dana 2022/05/21 UTC, meč je završio rezultatom 5:0. Paris Saint Germain (PSG) igra sljedeći meč 2022/07/31 UTC protiv Nantes za French Ligue 1. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Nantes vs Paris Saint Germain (PSG) uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Paris Saint Germain (PSG) Postava zadnjeg meča
Paris Saint Germain (PSG) Formacije zadnjeg podudaranja: -
Napadači: Kylian Mbappé,Neymar da Silva Santos Júnior,Lionel Messi,Mauro Icardi,Sekou Yansané,Sekou Oumar·Yansane,
Midfilderi: Marco Verratti,Georginio Wijnaldum,Julian Draxler,Leandro Paredes,Danilo Pereira,Idrissa Gueye,Ángel Di María,Ander Herrera,Eric Junior Dina Ebimbe,Djeidi Gassama,Bandiougou·Fadiga,Xavi·Simons,Edouard·Michut,Ismael Gharbi,Djeidi·Gassama,Nathan·Bitumazala,Anfane·Ahamada MZe,
Branitelji: Marquinhos,Achraf Hakimi,Nuno Alexandre·Tavares Mendes,Presnel Kimpembe,Thilo Kehrer,Abdou Diallo,Juan Bernat,Colin Dagba,Sergio Ramos,Layvin Kurzawa,Nathan Bitumazala,El Chadaille Bitshiabu,
Golmani: Gianluigi Donnarumma,Keylor Navas,Alexandre Letellier,Denis Franchi,Lucas Lavallee

-
(Paris Saint Germain (PSG) lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Paris Saint Germain (PSG)) uživo na vašem mobitelu!