*Allsvenskan Distribucija cilj 8 Utakmice
19
6
13
Na Pitea Ž

Pitea Ž raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Pitea Ž prethodna je utakmica bila protiv Hammarby Ž u Allsvenskan dana 2021/06/06 UTC, meč je završio rezultatom 0:0. Pitea Ž igra sljedeći meč 2021/06/20 UTC protiv Hammarby Ž za Allsvenskan. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate Pitea Ž vs Hammarby Ž uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Pitea Ž Postava zadnjeg meča
Pitea Ž Formacije zadnjeg podudaranja: 4-5-1
Napadači: Cecilia·Edlund,Fernanda Da Silva,Astrid·Larsson,Cajsa Cecilia·Hedlund,
Midfilderi: Josefin Johansson,Nina·Jakobsson,Ellen·Lofqvist,Julia·Karlenas,Vilma·Koivisto,Olivia Maria Katarina·Wanglund,
Branitelji: Lena·Blomkvist,Sejde·Abrahamsson,Cailin·Michie,Sofia·Wannerdahl,Maja Anna Matilda·Green,

andrea strandh, 8 utakmice, 0 Asistencije

(Pitea Ž lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Pitea Ž) uživo na vašem mobitelu!