*Uruguay Primera Division Distribucija cilj 17 Utakmice
Estadio Complejo Rentistas
11000
Montevideo,Uruguay
Na Rentistas

Rentistas raspored, raspored, rezultati utakmica i najnoviji poredak. Rentistas prethodna je utakmica bila protiv - u Uruguay Primera Division dana 2021/09/17 UTC, meč je završio rezultatom 1:2. Rentistas igra sljedeći meč - protiv - za Uruguay Primera Division. Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate - vs - uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica.

Rentistas Postava zadnjeg meča
Rentistas Formacije zadnjeg podudaranja: 3-5-2
Napadači: Jonathan Urretaviscaya,Facundo Peraza,Emiliano·Villar,Luis Fernando·Guedes Cardoso,Anderson Diney·Ramirez Sosa,Ederson Salomon·Rodriguez Lima,Franco Marcelo·Perez Portillo,
Midfilderi: Jim Varela,Leandro Paiva,Tabaré Viudez,Mateo Baltasar·Barcia Fernandez,Ramiro·Cristobal,Francisco Duarte·Genta,Emerson·Tejera De Los Santos,Lucas·Puyol,Nicolas·Fernandez,Alejandro Sebastian·Elduayen Noble,Emiliano·Vargas Ferreira,Facundo·Porley Daveri,Mario·Garcia,Juninho·Rocha,
Branitelji: Lucas Morales,Alexis Rolín,Esteban Gonzalez,Andrés Rodales,Damián Malrechauffe,Facundo Parada Rocha,Enzo Joaquin·Sosa Romanuk,Axel Maximiliano·Vargas Chagas,Yamandu·Pereyra Vernier,Thomas·Ferreira Bernasconi,Diego Lopez·Goloubintseff,Pablo Nahuel·Martinez Lozza,Alan Sebastian·Acevedo Moreira,Martin·Gonzalez,Agustin·Acosta Bentancourt,
Golmani: Yonatan Irrazábal,Rudiney·Bueno Bueno,Emiliano·Corujo,Jonathan Nicolas·Rossi Acuna

Emiliano Villar, 14 utakmice, 0 Asistencije

(Rentistas lista najboljih strijelaca / asistencija ažurira se uživo tijekom svake utakmice)

Možete kliknuti bilo kojeg igrača iz popisa na stranici momčadi i vidjeti njegove osobne podatke kao što su nacionalnost, datum rođenja, visina, željena noga, položaj, vrijednost igrača, povijest transfera itd. Postoje i statistike za svakog igrača u svim natjecanjima sa svim ukupno odigranim i započetim mečevima, odigranim minutama, brojem postignutih golova, brojem kartona i još mnogo toga. Nogometni rezultati AiScore dostupni su kao iPhone i iPad aplikacija, Android aplikacija na Google Playu i Windows telefonu. Možete nas pronaći u svim trgovinama na različitim jezicima u potrazi za "AiScore". Instalirajte aplikaciju AiScore i pratite sve utakmice (Rentistas) uživo na vašem mobitelu!